شناسایی فرصت های هر منطقه با محوریت مساجد زمینه رشد فرهنگی جامعه است

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام سید سجاد موسوی، امام جمعه شهرستان نظرآباد طی دیدار با حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول ستاد نظارت و هماهنگی بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز که  در دفتر نماز جمعه نظرآباد برگزار شد، گفت: شناسایی توانمندی هر منطقه و بررسی فرصت های موجود با محوریت مساجد، زمینه رشد فرهنگی جامعه است.

به گفته رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نظرآباد، مسائل متعددی برای بحث در شورای فرهنگ عمومی وجود دارد که توجه به هر یک از این مسائل می تواند در جهت ارتقاء فرهنگ عمومی موثر تلقی شود.

فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد و تمرکز بر عملکردها با محوریت شناسایی فرصت های هر منطقه به واسطه فعالان مسجدی به عنوان محور فصلی سخنان رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نظرآباد قرار گرفت و بر ضرورت این مهم تاکید کرد.

حجت الاسلام موسوی ادامه داد: کانون های فرهنگی هنری مساجد با وجود کمبودها و کاستی ها با برپایی دوره های آموزشی در شاخه های متعدد عملکرد خوب و قابل تقدیری داشته اند.

توسعه برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد با محوریت برنامه آموزشی محور دیگر سخنان خطیب نماز جمعه شهرستان نظرآباد بود که در این رابطه با اظهار امیدواری از عملکرد کانون ها، بیان کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد پتانسیل فرهنگی در هر مسجد و محله هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.