ضرورت ثبت نام فعالان کانونی در سامانه « بچه های مسجد»

اخبار تصویری اخبار کانون‌ها اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری سایبری استان البرز  در نشست شورای اداری این دبیرخانه با عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت حضرت خدیجه گفت: حضرت خدیجه را ام المومنین (سلام الله) می نامیدند.

وی توضیح داد: در عرب جاهلی چند مسئله نشان اصالت بود که یکی از آن ها مرد بودن بود، ولی با اسلام آوردن حضرت خدیجه (سلام الله) به عنوان اولین مسلمان این طراز شکست.

حجت الاسلام شکری در محور دیگر این نشست بر همراهی و همگامی مدیران ارشاد در شهرستان ها افزود: سلسله نشست های متداومی با حضور مسئولان ارشاد استان در راستای فعالیت کانون های فرهنگی مساجد به صورت ماهیانه برگزار می گردد.

مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی مساجد در محور دیگر سخنان خود به طرح راه اندازی سامانه ثبت نام کانون های مساجد اشاره کرد و گفت: ضروری است فعالان کانون های مساجد ثبت نام خود را در این سامانه هر چه زودتر نهایی کنند.

طرح تجهیز کتابخانه مساجد از دیگر محورهای سخنان حجت الاسلام شکری بود که در این خصوص مطرح کرد: جامعه هدف در اجرای طرح تجهیز کتابخانه مساجد، مساجدی است که از کتابخانه بهره مند هستند که تعداد آنان به ۴۷ مسجد می رسد.

اهداء قرآن به مساجدی که تا کنون این کتاب الهی را تحویل نگرفتند از دیگر طرح های اجرایی در روزهای آتی با همت دبیرخانه مساجد استان البرز است که طی این نشست به آن اشاره شد.

پایان بخش سخنان مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های مساجد استان البرز راه اندازی مجدد سامانه اطلاع رسانی دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.