طرح بازدید از ۴۰ کانون فرهنگی هنری مسجد در آستانه چهل سالگی انقلاب

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی بازدید از مسجد امام جعفر صادق (ع) واقع در کوی کارمندان شمالی رجایی شهر که با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز همراه بود، گفت: این طرح با هدف بهره مندی از ظرفیت کانون های فرهنگی مساجد اجرا می شود.

رئیس ستاد همانگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: یکی از طرح های برنامه ریزی شده در راستای گرامیداشت چهل سالگی انقلاب، بازدید از ۴۰ مسجد در سطح استان البرز با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی با تاکید بر اهمیت نقش مساجد در پیشبرد شکل گیری انقلاب اسلامی مطرح کرد: مساجد به واسطه حضور پرشور جوانان و نوجوانان انقلابی در بسترسازی انقلاب نقش ویژه ای داشتند.

این استاد دانشگاه با بیان این مهم که در استان البرز شبکه سازی فرهنگی مسجد با هدف جریان شکل گیری انقلاب بسترسازی شده بود، عنوان کرد: بنابر مستندات تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی البرز با مدیریت ائمه جماعات مساجد استان یک شبکه انقلابی با حضور جمعی از بانوان و فعالان مسجدی شکل گرفته بود که در ایجاد انقلاب اسلامی نقش ویژه ای داشت.

رئیس ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: فعالیت امروز ۳۷۶ کانون فرهنگی هنری مسجد در سطح استان البرز در ادامه آرمان های انقلاب اسلامی و با هدف پویایی مساجد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.