ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در بحث مترو شهری به کار گرفته می شود

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست شورای اداری هفتگی که (۲ مرداد) در دفتر دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تشکیل شد، گفت: دیداری با معاونت فرهنگی متروشهری کرج طی این هفته در دبیرخانه کانون های مساجد استان انجام شد که طی آن به بهره مندی از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در متروشهری کرج تاکید شد.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: ایجاد بسترهای فرهنگی با رویکرد بسترسازی یک جریان منسجم حرکتی و فکری که معضلات متروشهری را در بحث حضور دست فروشان و … در نظر گیرد، در دستور کار است.

وی با اشاره به اهمیت رشد و تسری ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی مطرح کرد: سرمایه اصلی کانون های فرهنگی هنری مساجد، نیروی انسانی است که می توان با این ظرفیت اساسی نسبت به تعالی فرهنگ اسلامی تلاش کرد.

حجت الاسلام شکری در محور دیگر سخنان خود به برپایی دوره آموزشی مدیریت اسلامی اشاره کرد و گفت: سرفصل های این دوره آموزشی نظام اوقات، نظام خانواده، نظام تعلیم و تربیت اسلامی، است که در قالب نشست کارگاهی در نظر گرفته شده است.

وی توضیح داد: آموزش مهارت های رفتاری (نرمش و مدارا در مدیریت)، مدیریت تبلیغ و ارتباطات، مدیریت آموزشی و تربیتی از جمله محورهای این دوره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.