عملکرد کانون فرهنگی ولایت عشق در فرهنگ سازی برای کودکان شاخص است

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» در جریان بازدید از کانون فرهنگی هنری ولایت عشق که با محوریت اجرای طرح فهما انجام شد گفت: کانون فرهنگی هنری ولایت عشق در راستای تربیت کودکان عملکرد موثری از خود نشان داده است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های مساجد البرز افزود: مجهز بودن ساختمان کانون و مهد کودک محیطی مساعد را فراهم کرده است که به فراخور آن کودکان به خوبی از رشد و بالندگی فرهنگی و هنری برخوردار می شوند.

به گفته حجت الاسلام شکری با بیان این مطلب که فرهنگ سازی و رشد توانمندی های زیرساختاری برای کودکان از اقدامات اساسی این کانون فرهنگی است، توضیح داد: کودکان با ضمیر پاک و نهاد روشنی که دارند آمده پذیرش بسیاری از آموزه های فرهنگی و هنری هستند.

وی با اشاره به  تحریم ها و تحرکات ضدفرهنگی توضیح داد: کانون فرهنگی هنری ولایت عشق با وجود آنکه در ماهدشت و در منطقه ای کم برخوردار واقع شده است ویژه برنامه های خوبی را در عرصه فرهنگی و هنری انجام داده است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: ایمان و باورهای انقلابی یکی از رویکردهای اساسی کانون فرهنگی مسجد است که این مهم در کانون فرهنگی ولایت عشق محقق شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *