عملکرد کانون فرهنگی ولایت عشق در فرهنگ سازی برای کودکان شاخص است

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» در جریان بازدید از کانون فرهنگی هنری ولایت عشق که با محوریت اجرای طرح فهما انجام شد گفت: کانون فرهنگی هنری ولایت عشق در راستای تربیت کودکان عملکرد موثری از خود نشان داده است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های مساجد البرز افزود: مجهز بودن ساختمان کانون و مهد کودک محیطی مساعد را فراهم کرده است که به فراخور آن کودکان به خوبی از رشد و بالندگی فرهنگی و هنری برخوردار می شوند.

به گفته حجت الاسلام شکری با بیان این مطلب که فرهنگ سازی و رشد توانمندی های زیرساختاری برای کودکان از اقدامات اساسی این کانون فرهنگی است، توضیح داد: کودکان با ضمیر پاک و نهاد روشنی که دارند آمده پذیرش بسیاری از آموزه های فرهنگی و هنری هستند.

وی با اشاره به  تحریم ها و تحرکات ضدفرهنگی توضیح داد: کانون فرهنگی هنری ولایت عشق با وجود آنکه در ماهدشت و در منطقه ای کم برخوردار واقع شده است ویژه برنامه های خوبی را در عرصه فرهنگی و هنری انجام داده است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: ایمان و باورهای انقلابی یکی از رویکردهای اساسی کانون فرهنگی مسجد است که این مهم در کانون فرهنگی ولایت عشق محقق شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.