عنصر گمشده هنر در ایران هم افزایی هنرمندان است

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « دکتر حجت الاسلام حبیب ارزانی» با حضور در آئین تکریم از هنرمندان عرصه تئاتر کشور که امروز(۲  بهمن) در مسجد جامع رجایی شهر کرج با محوریت سلسله برنامه های انقلاب به روایت هنر به میزبانی البرز برگزار شد، گفت: در حوزه هنر، مدیریت به شکل هرم واژگون است.

رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور افزود: هنرمندان در رأس هرم مدیریتی هنر و مسئولان در قسمت قائده این هرم قرار دارند و این مطلب متناسب با جایگاه اهالی هنر است.

وی با بیان این مهم که اعتبارات ایران در حوزه هنر و فرهنگ بالاتر از کشور فرانسه است، توضیح داد: ایران اعتبارات بالاتری نسبت به کشور فرانسه در حوزه هنر و فرهنگ دارد با این وصف هم افزایی یکی از عناصر کمرنگ در عرصه هنر و فرهنگ در ایران است.

وی تصریح کرد: شاخص های مساجد در زمینه نمایشنامه و تئاتر به واسطه تعریفی است که هر یک از اصحاب برجسته هنر انقلابی آن را تعریف می کنند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأمل بر مطالبات اهالی هنر مطرح کرد: اصحاب هنر و اساتید اهل فن، شاخص های هنر در عرصه هنر انقلابی و مسجدی را معین می کنند و بر مبنای این چارچوب برنامه ریزی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.