فعالان مسجدی با بیداری اسلامی و آگاهی دینی تا آخر در دفاع از آرمان های اسلام ایستاده اند

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: « حجت الاسلام کاظم شکری» در خصوص مسأله آزادی فلسطین و روز قدس گفت: مسأله انسانی و شرعی مردم فلسطین که چندین سال بار ظلم را تحمل کرده اند، یک مسأله مهم و روز جامعه جهانی است.

مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: رژیم صهیونیستی و امریکا و انگلیس طرحی مبنی بر معامله قرن را جهت  پایمال کردن حقوق بشر و انسان دوستانه و از بردن حق مسلم مردم فلسطین را مطرح کردند که متناسب با فرمایش رهبر معظم انقلاب هیچ وقت به خواسته ای شوم خود نرسیده اند و بار دیگر هم شکست خواهند خورد.

وی با اشاره به نقش فعالان مسجدی در حمایت از آرمان های انقلاب، مطرح کرد: ما مسلمان هستیم و هر انسانی که آزاده باشد؛ زیر باز ظلم و ستم نمی رود و حتی با خون خود پای حقش می ایستد ولی ذلت و خواری را نمی پذیرد.

به گفته حجت الاسلام شکری، ما وظیفه شرعی و انسانی داریم تا برادران و خواهران دینی خود را حمایت کنیم و با ندای رهبر معظم انقلاب فعالان کانون های فرهنگی هنری جواب دندان شنی به کسانی که خیال می کنند قدرتی دارند و می توانند برای ملت های دیگر کشورهای جهان سلطه پیدا کرده و هرچه بخواهند بگویند می دهند.

وی توضیح داد: مردم ستمدیده و دردمند فلسطین بدون پشتیبان هستند، این افراد با سنگ و دست خالی چهل سال روبروی ظالمی که ثروت و سلاح فراوانی دارند ایستادگی کرده و امروز به قوه الهی ، ایمان و خود باوری جواب موشک ها و تهدید های رژیم صهیونستی را می دهند.

وی تصریح کرد: این مردم همان مردمی هستند که حتی نوزاد های شیر خوار خود را به خاطر حقی که از آنها سلب شده فدا کردند تا بگویند ما ملسمان هستیم و هیچ وقت نمی گذاریم حق ما پایمال شود و زیر بار ظالم و زور گو سر خم نخواهیم کرد، حتی به قیمت جان عزیزترین افرادی که داریم.

وی عنوان کرد: در جامعه کنونی دیگر هیچ چیزی را نمی شود مخفی و یا سانسور کرد؛ در حال حاضر فقط ایران یا چند کشور ازر فلسطین سخن بر زبان نمی آورند.

حجت الاسلام شکری افزود: در اکثر کشورها مردم بیدار شده اند و این بیداری اسلامی همانطوری که امام انقلاب و رهبری اشاره داشتند کمر استبکار جهانی را می شکند و این مقدمه ای برای صلح جهانی و ایستادگی همه ملت ها در مقابل مستکبر و همه افرادی که هیچ از انسانیت و عدالت و حق نمی دانند.

مدیر دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در پایان بیان کرد: رژیم صهونیستی مگر ادعا نمی کرد برترین ارتش و سلاح دنیا را در اختیار دارد؟ شما مگر سینه سپر نمی کردید که سپر موشکی داریم؟ پس چه شد؟ چطور مردمی که هیچ نداشتند، با سنگ مقابل شما ایستادگی کردند؟ مردم مظلوم فلسطین قلب شما را هدف گرفتند؛ به حول قوه الهی و همبستگی مسلمان به زودی اسرائیل از روی صحنه روزگار هم محو می ش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.