فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد زمینه احیاء و پویایی مساجد را فراهم می کنند

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، «حجت الاسلام کاظم شکری» طی همراهی تیم کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با حضور در مسجد حضرت ابوالفضل حصارک بالا از نزدیک در جریان برنامه های این کانون فرهنگی هنری مسجد قرار گرفت.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز طی این نشست که به منظور تشریح، توضیح و تبیین برنامه های کانون به امام مسجد و مدیر کانون ها برگزار شد گفت: در گذشته ما چارچوب خاصی برای انتخاب کانون های نمونه و برتر نداشتیم.

وی تصریح کرد: به عنوان مثال همواره کانون هایی که ارتباط بیشتر با ستاد داشتند در اولویت بودند و برای انتخاب هم کاندیدا بودند که ماهم اول کانونی هستیم بعد کارشناس ستاد به این روند معترض بودیم دیگر ایرادی که ساختار داشت این بود به کانونی که  فعالیت و تلاش بیشتری داشت با کانونی که فعالیتی ندارد و  نیمه تعطیل بودند به یک اندازه از سرانه اختصاص داده می شد.

وی با اشاره به این مطلب که ما نیاز داریم نظرات و پیشنهادات خود را به صورت شفاف بیان کنید، توضیح داد: هر مطلبی که فکر می کنید برای رشد و ارتقاء فعالیت فرهنگی و اثر گذار در سطح کانون ها است را مطرح کنید ما امروز ستاد را باکارشناسان آوردیم که چهره به چهره با شما رودر رو شوند و بدون واسته حرف های شما را بشنویم.

شکری افزود: امروز ما میز خدمت و ستاد را در مساجد دائر نموده ایم و آمادگی کامل را داریم تا با عزم و اراده مستحکم زیر ساخت ها را برای رسیدن به جایگاه حقیقی کانون مسجد هموار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: نگاه ما این نیست که در اتاق و دفتر خود بنشینیم و منتظر باشیم شما فعالان مسجدی به سراغ ما بیایید البته درب دفتر بنده و دیگر همکاران ستادی همیشه به روی شما باز است و بدون هیچ محدودیتی پذیرای شما عزیزان هستیم.

مدیران کانون های فرهنگی هنری ابتدای جلسه گله مندی های خود را نسبت به اقدامات گذشته ستاد و دبیرخانه بیان کردند و اینکه اولین باری است این چنین راحت می توانند با مسئول دبیرخانه صحبت کنند. درگذشته حتی ما نمی توانستیم با مسئول دبیرخانه حرف بزنیم و مشکلاتی داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.