فعالیت ۵۱ کتابخانه عمومی کانون های فرهنگی در جوار مساجد استان البرز

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجداستان البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در خصوص دیدار با مدیرکل نهاد کتابخانه های استان البرز که در دفتر این اداره کل برگزار شد، گفت: این دیدار متناسب با فرارسیدن ایام اوقات فراغت و با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار گردید.
مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز توضیح داد: مشارکت نهاد کتابخانه های استان البرز با کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گامی موثر در راستای نقش محوری کتاب و کتاب خوانی در سطح جامعه با محوریت مساجد است.
وی با در نظر گرفتن جایگاه کانون های مساجد در ارتقاء سطح فرهنگ کتاب و کتابخوانی توضیح داد: در حال حاضر ۵۱ کتابخانه عمومی در جوار مساجد استان البرز فعال هستند که این امر بیانگر توجه کانون های فرهنگی مساجد به این امر فرهنگی است.
حجت الاسلام کاظم شکری در خصوص نتایج این دیدار مطرح کرد: بنابر هماهنگی صورت گرفته با همراهی مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان البرز بازدیدی از کتابخانه های استان در نظر گرفته شده است.
وی خاطرنشان کرد: در بخش شرائط کتابخانه های مشارکتی و حمایتی نیز صحبت هایی صورت گرفت که انتظار می رود در این راستا تفاهم نامه همکاری در راستای بهبود روند ساز و کار کتابخانه های مساجد صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.