قدرت نمایی فرهنگی فعال کانون فرهنگی مسجد امام حسن مجتبی(علیه السلام)

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی دبیر خانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: الناز دارابیان در خصوص دیدار با رهبر معظم انقلاب و توصیف ایشان از بانوانی که با چادر جلودار دیگر ورزشکاران در این مسابقات بودند، گفت: رهبر معظم انقلاب طی دیدار با ورزشکاران و مدال آوران بازی های پارا آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ از بانوان ورزشکاری که با چادر جلودار شرکت کنندگان مسابقات هستند به عنوان قدرت نمایی فرهنگی یاد کردند که این برای من بسیار ارزشمند است.

دارنده مدال طلای بازی های پارا آسیاسی جاکارتا ۲۰۱۸ افزود: رهبر انقلاب از معلولان و جانبازان به عنوان الگوی خوب و موثر نام بردند، که این مهم بسیار ارزشمند و روحیه بخش است.

به گفته دارابیان، خاطره خوش دیدار با رهبر معظم انقلاب خاطره ای فراموش نشدنی است و همواره در دل و جان ماندنی است.

فعال کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی(علیه السلام) دهقان ویلای کرج بیان کرد: کسب مدال و تیجه مطلوب ورزشکاران معلول در مسابقات ورزشی بسیار بالاتر از افرادی است که با توانمندی کامل جسمی مدال کسب می کنند و این مطلب که رهبر معظم انقلاب بر آن نیز تاکید داشتند، برای ما دلگرمی است.

گفتنی است، این ورزشکار در رقابت های فینال ماده پرتاب دیسک بانوان با ثبت رکورد ۱۰ متر و ۷۱ سانتی متر موفق به کسب مدال طلا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.