لزوم بهره مندی کانون های تخصصی از بانک ارتباطی اطلاعاتی با موضوع مرتبط

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، «حجت الاسلام دهقاندار» با حضور در آئین اختتامیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد که جمعه (۱۳ مهر) در اردوگاه شهید باهنر تشکیل شد به نمایندگی از دیگر مدیران کانون های فرهنگی مساجد گفت: هم اندیشی و ازائه راهکارهای فرهنگی گامی در جهت ارتقاء جایگاه کانون های فرهنگی مسجد است.

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد در خصوص پیشنهادها و راهکارهای اساسی کمی و کیفی برنامه های کانون ها افزود: وجود اتباع خارجی در سطح استان البرز بسیار زیاد است و کانون های فرهنگی هنری مساجد ساز و کار بهره مندی از این قشر را می توانند در نظر بگیرند.

به گفته حجت الاسلام دهقاندار، برخی از کانون های فرهنگی هنری جایگاه خود را باور نکرده اند و مناطق همجوار آنان از فعالیت ها بی اطلاع هستند و این اهتمام بر عهده فعالان کانون های است که در خشکسالی بودجه، فضاهای فرهنگی را تسری دهند.

پیشتهاد و راهکار دیگری که حجت الاسلام دهقاندار مطرح کرد به مسئله مهدهای کودک قرآنی اختصاص داشت که به عنوان یک ظرفیت فرهنگی تلقی می شود.

دهقانی، مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد امام جعفر صادق(علیه السلام) نیز در این آئین با بیان ظرفیت های منحصر به فرد کتابخانه این مسجد به عنوان یکی از کتابخانه های عمومی مطرح کرد: کتابخانه کانون فرهنگی مسجد امام جعفر صادق(علیه السلام) از مجهزترین کتابخانه های عمومی استان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.