مرحله دوم طرح رزمایش مواسات و همدلی در قالب توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی و فرهنگی اجرا شد

اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز « حجت الاسلام کاظم شکری» با اشاره به اهمیت فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در قالب رزمایش مواسات و همدلی گفت: مرحله دوم این طرح با همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در قالب توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی با محوریت غدیر خم برگزار شد. 

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: در جریان اجرای این طرح، کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در سطح استان برای توزیع مشارکت و همکاری لازم را داشتند. 

وی با اشاره به ضرورت توجه به نیازمندان و مستضعفان مطرح کرد: این مرحله از طرح معیشتی با محوریت عید غدیر خم پنجشنبه ۲۳ مرداد با حضور معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز انجام شد. 

حجت الاسلام شکری خاطرنشان کرد: طرح رزمایش همدلی و مواسات با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد به ویژه در ایام محرم و صفر ادامه دارد

مدیر ستاد فهما استان البرز عنوان کرد: در قالب این طرح های معیشتی ، مرغ، ماکارانی، رب، روغن و … به همراه پوستر نقاشی عید غدیر خم به عنوان بخش فرهنگی قرار داشت که در سطح استان البرز از طرف ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز توزیع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.