مسابقه فرهنگی گام دوم انقلاب با هدف تحقق تمدن نوین اسلامی ایرانی

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

« حجت الاسلام کاظم شکری» در خصوص فراخوان بیانیه گام دوم انقلاب گفت: فراخوان مسابقه فرهنگی هنری بیانیه گام دوم انقلاب با هدف تبیین فرمایش رهبر معظم انقلاب در جهت رسیدن به تمدن نوین اسلامی ایرانی است.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با اشاره به همکاری کانون فرهنگی تخصصی شهید آقایی در برپایی این فراخوان، افزود: متناسب با اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد البرز در قالب طرحی با عنوان فراخوان مسابقه فرهنگی گام دوم انقلاب این طرح را در سه حوزه مقاله و آثارپژوهشی، شعر و داستان و تدوین پایان نامه برنامه ریزی اعلام کرده است.

وی در خصوص محورهای موضوعی این دوره از مسابقه فرهنگی مطرح کرد: نقش مساجد و کانون های فرهنگی هنری در تحقق گام دوم انقلاب، نقش جوانان در تحقق گام دوم انقلاب، نقش و توانمندی رهبری دینی و نظریه ولایت فقیه در انقلاب اسلامی، تمدن اسلامی و آمادگی برای ظهور و انقلاب اسلامی، آسیب شناسی و برکات آن از محورهای موضوعی این دوره از مسابقه فرهنگی است.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با بیان این مطلب که آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ تیرماه سال جاری است، بیان کرد: جوایز ویژه ای برای چهل اثر منتخب در سه بخش فراخوان در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، علاقمندان برای حضور در این فراخوان می توانند آثارخود را به همراه لوح فشرده به نشانی پستی: کرج- صندوق پستی ۴۹۱-۳۱۵۳۵ و یا از طریق پست الکترونیکی reyehe_12@yahoo.com  وبه  شماره تماس ۰۹۰۱۶۶۴۲۳۹ ارسال کنند.

لازم به ذکر است، کانون فرهنگی تخصصی شهید آقایی از جمله کانون های موفق و شاخص استان در زمینه برپایی همایش ها است که در برپایی این فراخوان نیز سهم اساسی دارد.

1 پاسخ در “مسابقه فرهنگی گام دوم انقلاب با هدف تحقق تمدن نوین اسلامی ایرانی

 1. سلام و احترام؛
  من در اقدامی خودجوش بیانیه گام دوم انقلاب رو در قالب یک سالنامه برای سال ۱۳۹۹ پیاده سازی کردم.

  – در این کتابسالنامه بیش از ۹۱% از متن بیانیه در ۱۷۱ روز سال که دارای مناسبت ملی یا مذهبی هستند به گونه ای جانمایی گردیده که حتی المقدور بین آن مناسبت و فراز منتخب از بیانیه گام دوم انقلاب یک ارتباط موضوعی یا معنایی برقرار باشد.

  -چنانچه این سررسید به دست مدیران انقلابی، سخنوران، مبلغین دینی، معلمین و مربیان دانشگاه یا … برسد این افراد میتوانند با مراجعه به صفحه مربوط به روز سخنرانی خود در تقویم؛ فراز منتخب از بیانیه را به صورت آماده دریافت و به عنوان مقدمه بحث خود در جلسات مطرح نمایند تا از این طریق در طول سال کل متن بیانیه گام دوم به صورت قطره چکانی برای مخاطبین تبیین گردد.

  -برای طراحی این تقویم رویدادنگار بیش از ۶ ماه زمان صرف شده و طی رصدی که در فضای مجازی و حقیقی کشور صورت گرفته کاملاً بکر بوده و مشابهی ندارد.

  -کار چاپ سری اول بصورت خودجوش و آتش به اختیار انجام شده و اولین سری آن اول اسفند ۹۸ در تیراژ ۱۰ هزار جلد عرضه میشود
  – «تقویم روزنگار بیانیه گام دوم انقلاب» تاکنون چندین بار توسط افراد صاحبنظر، مورد ویرایش و بازنگری قرار گرفته و به طرح نسبتاً پخته، جامع و کاملی تبدیل شده است. و با توجه به اینکه انتفاع مالی شخص یا گروه در آن لحاظ نشده با هدیه ۲۲۰۰۰تومان در حال عرضه هست.
  اگه مایل بودید برای شرکت کنندگان در مسابقه گام دوم انقلاب یا اعضای کانونهای استان البرز یا … تهیه بفرمایید لطفاً با شماره زیر تماس بگیرید.
  باتشکر
  دکتر سیدجعفری-۰۹۱۲۷۷۳۰۰۶۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.