مسابقه فرهنگی گام دوم انقلاب با هدف تحقق تمدن نوین اسلامی ایرانی

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

« حجت الاسلام کاظم شکری» در خصوص فراخوان بیانیه گام دوم انقلاب گفت: فراخوان مسابقه فرهنگی هنری بیانیه گام دوم انقلاب با هدف تبیین فرمایش رهبر معظم انقلاب در جهت رسیدن به تمدن نوین اسلامی ایرانی است.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با اشاره به همکاری کانون فرهنگی تخصصی شهید آقایی در برپایی این فراخوان، افزود: متناسب با اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد البرز در قالب طرحی با عنوان فراخوان مسابقه فرهنگی گام دوم انقلاب این طرح را در سه حوزه مقاله و آثارپژوهشی، شعر و داستان و تدوین پایان نامه برنامه ریزی اعلام کرده است.

وی در خصوص محورهای موضوعی این دوره از مسابقه فرهنگی مطرح کرد: نقش مساجد و کانون های فرهنگی هنری در تحقق گام دوم انقلاب، نقش جوانان در تحقق گام دوم انقلاب، نقش و توانمندی رهبری دینی و نظریه ولایت فقیه در انقلاب اسلامی، تمدن اسلامی و آمادگی برای ظهور و انقلاب اسلامی، آسیب شناسی و برکات آن از محورهای موضوعی این دوره از مسابقه فرهنگی است.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با بیان این مطلب که آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ تیرماه سال جاری است، بیان کرد: جوایز ویژه ای برای چهل اثر منتخب در سه بخش فراخوان در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، علاقمندان برای حضور در این فراخوان می توانند آثارخود را به همراه لوح فشرده به نشانی پستی: کرج- صندوق پستی ۴۹۱-۳۱۵۳۵ و یا از طریق پست الکترونیکی reyehe_12@yahoo.com  وبه  شماره تماس ۰۹۰۱۶۶۴۲۳۹ ارسال کنند.

لازم به ذکر است، کانون فرهنگی تخصصی شهید آقایی از جمله کانون های موفق و شاخص استان در زمینه برپایی همایش ها است که در برپایی این فراخوان نیز سهم اساسی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *