باقرالعلوم

مسجدحضرت باقر العلوم”علیه السلام” از مساجد سیاسی، فرهنگی و هنری شهرجدید هشتگرد است

اخبار کانون‌ها اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، بازدید از کانون فرهنگی هنری باقرالعلوم”علیه السلام” شهرجدید هشتگرد در جریان اجرای طرح ملی فهما یکی از برنامه های محوری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در نخستین روزهای هفته جاری است.

براساس این گزارش، تشریح و تبیین این اقدام ملی در قالب نشستی با حضور مدیر کانون، مسئول فهمای استان و تیم کارشناسان ستاد هماهنگی کنون های فرهنگ یهنری مساجد استان البرز برگزار شد.

«احسان آرمون» در جریان این بازدید به عنوان مسئول فهمای استان البرز ساز و کار لازم برای ثبت گزارش های فرهنگی، آموزشی و هنری کانون مسجد را در سامانه فهما تشریح، توضییح و تبیین کرد.

براساس این خبر، مسجدحضرت باقر العلوم “علیه السلام” از مساجد سیاسی فرهنگی و هنری منطقه است، که همواره نسبت به اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در قالب مسجد تراز اسلامی شاخص عمل کرده است.

مدیرکانون فرهنگی هنری باقرالعلوم”علیه السلام” مسجد حضرت باقرالعلوم “علیه السلام” شهر جدید هشتگرد افزود: بازدید مسئولان و کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز از روند فعالیت های این کانون جای قدردانی و تشکر دارد.

وی با اشاره به ضرورت حضور کارشناسان و مسئولان فرهنگی در جریان اجرای برنامه های فرهنگی هنری مسجد توضیح داد: بارها پیش آمده بود که تصور می کردیم جزء کانون های فراموش شده از نظر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز به دلیل کم اهمیتی آنان هستیم ولی در جریان اجرای طرح فهما مشخص شد که هنوز این توجه وجود دارد.

مقدم با بیان این مطلب که ستاد حمایت خاصی از ما تا به امروز نداشته است، تصریح کرد: فعالان کانون فرهنگی باقرالعلوم “علیه السلام” تا کنون چشم داشتی به حمایت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی مساجد استان نداشته اند، چرا که این منطقه مردمان بالقوه ارزشی و انقلابی و مذهبی دارد.

مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد باقرالعلوم “علیه السلام” در منطقه هشتگرد خاطرنشان کرد: با حمایت های اهالی مسجدتوانسته ایم کارهایی زیاد به ثمر برسانیم این در حالی است که مشکلات مالی و حمایتی داریم ولی حضور متولیان فرهنگی تاثیر بسزایی در روند گسترش و اقدامات و اثر گذاری در هدف های ما دارد.

مقدم در پایان تاکید کرد: ما در همه زمینه ها فعالیت های گسترده ای داریم؛ بیشتر نیرو های مسجد جوانان و نوجوانان هستند و در عین حال با وجود دوری کانون از مرکز استان فعالیت هایی در سطح استانی انجام می دهیم و این مطلب به واسطه وجود افراد انقلابی و دلسوز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.