مسجد حضرت ابوالفضل العباس حصارک کرج میزبان اجرای تئاتر عهد جاودان شد

اخبار کانون‌ها

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: « ایمان اردی زاده» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز در خصوص خبر همراهی حوزه هنری استان البرز برای تعالی تئاتر بچه های مسجد با محوریت فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز گفت: با حمایت حوزه هنری البرز روایتی از عیدغدیر با عنوان عهد جاودان توسط بچه های تئاتر مساجد برگزار شد.

مسئول دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز افزود: نمایش عهدجاودان که روایتی از عید غدیر است به همت بچه های تئاتر مساجد شهرستان نظرآباد و با حمایت حوزه هنری البرز به مناسبت عید غدیرخم به نویسندگی و کارگردانی مهدی فتحی برگزار شد.

وی با بیان اهمیت جایگاه هنر تئاتر در تبیین ارزش های دینی، عنوان کرد: موضوع اجرای تئاتر عهد جاودان برداشتی از روایت تفسیر قرآن ابن عباس و برخورد معاویه است که با محوریت تبیین ارزش های دینی انجام شد.

وی در ادامه افزود: نمایش محیطی عهد جاودان در مسجد حضرت ابوالفضل العباس حصارک کرج و پارک سیدجماالدین اسدآبادی نظرآباد و بعد از نماز مغرب و عشاء به اجرا در آمد .

لازم به ذکر است؛ این نمایش با اجرای آقایان فرشاد دانشوری، مجتبی و محمد فلاح پور،مهدی فتحی، رضا صبوری و به کارگردانی و نویسندگی مهدی فتحی تولید و اجرا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.