مشارکت نیروی انتظامی البرز با کانون های فرهنگی هنری مساجد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز طی دیدار با فرماندهی انتظامی استان البرز که در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی این استان برگزار شد، گفت: نهاد کانون های فرهنگی هنری در سطح استان البرز یکی از نهادهای موثر در راستای پویایی مسجد است.

به گفته حجت الاسلام شکری، شورای انقلاب فرهنگی با تشکیل ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد که با عضویت مسئولان امر همراه است در راستای رونق برنامه های فرهنگی مساجد گام های موثری را برداشته است.

وی با در نظر گرفتن اهمیت فعالیت ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در سطح کشور عنوان کرد: در سطح استان البرز ۳۸۸ کانون فرهنگی هنری فعالیت می کنند که این تعداد شامل مساجد فعال است.

در ادامه حجت الاسلام شکری با در نظر گرفتن اهمیت نقش مشاوران نیروی انتظامی استان در مساجد در بحث آسیب های اجتماعی، مطرح کرد: متناسب با اهمیت حضور نوجوان و جوانان در کانون های فرهنگی هنری مساجد، انتظار می رود در قالب یک تفاهم نامه همکاری شاهد به ثمر نشستن اهداف نیروی انتظامی استان در جهت نظم و امنیت با همراهی کانون های مساجد باشیم.

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با تاکید بر اهمیت دغدغه نیروی انتظامی استان مبنی بر ایجاد نظم و امنیت مطرح کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد به صورت معمول از مقطع پیش دبستانی تا کنکور برنامه دارد که این ظرفیت قابل تأمل در بستر یک تفاهم نامه، دستاوردهای فرهنگی، امنیتی و … را به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.