مشارکت و همکاری صدا و سیمای مرکز البرز جهت انعکاس خبری طرح کشوری یاریگران زندگی

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

استفاده از ظرفیت حوزه فضای مجازی و رسانه ای صدا و سیمای مرکز البرز جهت انعکاس و حضور حداکثری جهت شرکت و ثبت نام در دوره طرح یاریگران زندگی 

 به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز حجت الاسلام کاظم شکری مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با دعوت از جناب آقای خرامید معاون حوزه رسانه و فضای مجازی صدا و سیمای مرکز استان البرز اولین جلسه جهت تشریح توجیح و همکارهای لازم در خصوص برگزاری طرح یاریگران زندگی برگزار شد.

 مدیر ستادهماهنگی کانون های فرهنگی مساجد استان البرز در خصوص جلسه همکاری و هماهنگی و استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه رسانه و فضای مجازی صدا و سیمای مرکز استان البرز را جهت رشد و ارتقا سطح فرهنگ عمومی و خانواده های مورد هدف و شرکت حداکثری و بهره مندی از این ظرفیت ایجاد شده را مطرح نمود. 

در این جلسه که آقای میرزایی نماینده اجرایی ستاد کشور، مدیر و کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد حضور داشتند مقرر شد: طرح هایی در این راستا با مشارکت و همکاری صدا وسیما در دستور کار قرار گیرد. 

جناب آقای خرامید معاون حوزه رسانه و فضای مجازی مرکز صدا و سیمای استان البرز گفت: خوشبختانه با ایجاد زیرساختارهای ایجاد شده و استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه های اجرایی استان توانسته ایم یک مقرر عملیاتی در خصوص اطلاع انعکاس و اطلاع رسانی اخبار و مطالبات دستگاه هارا ایجاد نماییم.  

خرامید خاطر نشان کرد: ما آمادگی هر گونه همکاری در خصوص اطلاع رسانی و نشر در فضای مجازی را داریم و در این خصوص ظرفیت مورد نیاز در اختیار ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.