منطقه بندی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با محوریت نقشه شهری

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام کاظم شکریدر ششمین نشست هیئت اندیشه ورز که در سالن همایش دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برگزار شد، گفت: بهره مندی از پتانسیل و توانمندی کانون های فرهنگی هنری مساجد امری ضروری است.

مسئول دبیر خانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: برای شناسایی فعالیت های فعالان مسجدی باید از ظرفیت های موجود در کانون های فرهنگی هنری استفاده کرد.

وی با بیان این مهم که کانون های فرهنگی هنری از ظرفیت و امکانات مطلوب و با کیفیت بالاتری برخوردار هستند، بیان کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد برای کمک رسانی و حمایت از دیگر کانون هایی که نیازمند یاری و کمک هستند باید همت کنند و از مسئولین هم بخواهند کمک های لازم را اختصاص دهند.

 

 

اهمیت حضور پرشور فعالان مسجدی، همچنین دیدار جمعی از فعالان مسجدی با نماینده محترم ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهر کرج محور دیگر سخنان مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز طی این نشست بود.

 

حجت الاسلام شکری مطرح کرد: منطقه بندی کانون های فرهنگی هنری با محوریت نقشه شهری با این عنوان که در هر منطقه یک شهرداری هست و با این احتساب در حوزه استحفاضی آن شهرداری هر تعداد کانون فرهنگی که فعالیت می کند جزئی از این حوزه خواهد بود.

 

این استاد دانشگاه با اشاره به اهمیت بهره مندی از بودجه هر منطقه لازمه یک مدیریت اثربخش است، توضیح داد: منطقه بندی کانون ها می تواند به صورت متمرکز فعالیت های کانون های فر هنگ هنری مساجد استان را مدیریت کند و به بالا بردن سطح هم کیفتی و کمیتی به نحوه احسن کمک و یاری صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.