نشست هماهنگي شبکه رابطين کانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان البرز برگزار شد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به همت ستاد فهما استان البرز نشست هماهنگي شبکه رابطين با حضور مدير ستادف کارشناسان فهما استان البرز و همچنين رابطين شهرستان ها جهت حل مشکلات، طرح سوالات احتمالي در خصوص طرح ايران قوي برگزار شد.

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، نشست هماهنگی حجت الاسلام «کاظم شکری» مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان البرز با کارشناسان و رابطین شهرستانهای این استان با محور طرح ملی ایران قوی برگزار شد. 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در ابتدای مباحث خود ضمن تسلیت درگذشت آیت الله مصباح یزدی، سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه دوم  به دومین سال از اجرای طرح الکترونیکی کشوری عملکرد و فعالیت های کانون های فهما اشاره کرد و گفت: شفافیت، هویت بخشی  دیده شدن کانون های مساجد رد سطح کلان یکی از اهداف این طرح میباشد که با همت و تلاش میتوانیم به جایگاه مطلوب خود دست یابیم.

حجت‌الاسلام «کاظم شکری» در ادامه به جایگاه و نقش شبکه رابطین در راستای ارتباط کانون ها با ستاد استان و همچنین سرعت بخشیدن به درخواست ها گفت: جایگاه شما از من مدیر ستاد و کارشناسان ستادی به مراتب بیشتر و سخت تر میباشد و باید به روز و آموزش های لازم را ببینید و از همه ی مطالب سایت بچه ای مسجد و طرح ایران قوی مطلع باشید تا بتوانید بهترین خدمت را به کانون ها به نتیجه  مطلوب برسیم .

 وی افزود: در زمانی به سر میبریم که مشکلات و معظلات فراوانی وجود دارد ولی در تهدید ها فرصت هایی وجود دارند که به صورت طلایی و بسیار ارزشمند هستند الان زمان و مکان مناسب جهت رشد و ارتقاء میباشد چون مردم و خانواده ها بیشتر نیازمند فعالیت های فرهنگی هنری خواهند بود و جایگاه کانون ها به صورت مشخص و صحیح نمایان میشود.

 ایشان اشاره ای به سامانه بچه های مسجد کرده و ادامه دادند: در حال حاضر ظرفیت و زیر ساختار های مناسب جهت آموزش تک تک شما بزرگواران فرام میباشد و همچنین اگر برای مناطق خود جلسه آموزشی تدارک دیده شود کارشناسنان استان البرز این تسلط و امکان را دارا میباشند تا در همه ابعاد همکاری لازم انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.