نمایش تالار در چهاردهمين جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد به روی صحنه رفت

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: حجت الاسلام کاظم شکری  در خصوص اعلام خبر به روی صحنه رفتن نمایش تالار در چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد گفت: توجه به ارتقاء فرهنگ تئاتر مسجدی یکی از برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: حضور تنها نماینده استان البرز در جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد یکی از پتانسیل های فرهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

به گفته وی نمایش تالار نظرآباد تنها تئاتر از استان البرز است که به جشنواره بچه های مسجد راه یافت و این نشان از توانمندی و سعی و تلاش این کانون در عرصه تئاتر است.

حجت الاسلام شکری مطرح کرد: مریم رضازاده به عنوان نماینده استان البرز از شهرستان نظرآباد در جشنواره تئاتر بچه های مسجد به میزبانی استان قروین است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: نمایش تالار حکایت دختر جوانی است که برای استفاده کاربری از حسینیه مسجد به عنوان تالار عقد با همسر رئیس هیئت امناء مسجد صحبت می کند ولی در این بین درگیر اختلاف ها و اتفاق هایی می شود که محوریت آن مسجد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.