نمایندگان مجمع مشورتی بانوان شهرستان کرج انتخاب شدند

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، «حجت الاسلام کاظم شکری» با اعلام خبر تشکیل مجمع مشورتی بانوان که چهارشنبه (۱۳ آذر) در سالن اجتماعات ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز انجام شد گفت: بنا به ضرورت فرآیند تشکیل مجمع مشورتی بانوان توسط مقام عالی دولت در استان به جهت گسترش مشارکت بانوان توانمند در فرآیند تصمیم سازی و تصمیم گیری و ارتقاء شاخص عدالت جنسی ماده ۱۰۱ برنامه ششم توسعه این جلسه برگزار شده است.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: با توجه به توانمندی واحد خواهران و بانوان نخبه در کانون های فرهنگی هنری مساجد و با مشارکت فرمانداری شهرستان کرج و استانداری البرز  و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز جلسه انتخابات بین اعضای حاضر که نزدیک به ۳۰ نفر هستندبرگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت حضور فعال بانوان ارزشی و نخبه و اثر گذاری در سطح کلان و ایجاد بستری برای اتقاء سطح فکری و فرهنگی جامعه و همچنین پتانسیل کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز و بهره گیری از تجربیات این قشر فرهیخته نسبت به برگزاری این جلسه و اهمیت آن تاکید کرد. 

شکری افزود: با حضور نماینده ای از فرمانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تعداد۷ نفر از بانوان فرهیخته و نخبه به عنوان کاندیدا اعلام آمادگی نمودند که با توجه به رای گیری صورت گرفته تعداد۴ نفر به عنوان نماینده  منتخب و ۲ نفر هم نماینده علی البدل انتخاب شدند.

گفتنی است طی این انتخابات خانم ها مرادی، اکبری راد، شامی زاده، فرتوت، همتی و علیجانی به عنوان نمانیده علی البدل از سوی مجمع مشورتی بانوان استان البرز انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.