نوای سرودهای انقلابی از گلدسته های مساجد البرز طنین انداز می شود

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون هیا فرهنگی هنری مساجد استان البرز« حجت الاسلام کاظم شکری» در خصوص پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ویژه برنامه های مساجد استان به مناسبت این ایّام گفت: خاستگاه شکل گیری انقلاب از مساجد بود و امروز در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایام الله دهه فجر در قالب برنامه های فرهنگی و هنری گرامی داشته می شود.

رئیس کارگروه کمیته دهه فجر مساجد البرز افزود: به همین مناسبت امروز (۱۲ بهمن) از منارّه های مساجد استان البرز در ساعت ۹ و نیم صبح به صورت همزمان نوای سرودهای انقلابی و حماسی با هدف گرامیداشت آغاز ایام الله دهه فجر پخش می شود.

وی با اشاره به دیگر برنامه هایی این ایام که در کارگروه دهه فجر مساجد برنامه ریزی شد توضیح داد: برپایی جشنواره بهترین تزئین مساجد، که با همت کانون های فرهنگی هنری مساجد انجام می شود از جمله برنامه های این دهه مبارک است.

حجت الاسلام شکری تصریح کرد: برپایی آئین محافل انس با قرآن کریم در ۴۱ مسجد به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های این دهه است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز حفظ سوره فجر را از دیگر برنامه های این دهه خواند و توضیح داد: تقدیر از برترین های هنر انقلاب، موسیقی انقلاب، تئاتر انقلاب و نمایش انقلابی به عنوان ویژه برنامه انقلاب به روایت هنر که سال گذشته به میزبانی البرز به عنوان یک همایش ملی برگزار شد در این دهه برگزار می شود.

به گفته حجت الاسلام شکری تبیین سبک زندگی فاطمی به عنوان ویژه برنامه ایام فاطمیه با اعزام ۲۱ مبلغ از هفتم تا یازدهم بهمن ماه از برنامه های پیشین این ایام بود که با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی البرز انجام شد.

رئیس کارگروه کمیته دهه فجر مساجد البرز خاطرنشان کرد: حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از طرف فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد سطح استان از برنامه های اصلی این دهه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.