حجت الاسلام کاظم شکری

هم افزایی موجب رشد و بالندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد است

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار کانون‌ها

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت السلام کاظم شکری» در نشست منطقه بندی کانون های فرهنگی هنری مساجد کمالشهر کرج که شامگاه (دوشنبه ۲۴ تیر) در صحن شورای شهر کمالشهر با حضور رئیس و نائب رئیس این شورا برگزار شد، گفت: هم افزایی موجب رشد و بالندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

مدیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: منطقه کمالشهر از جمله مناطق شهرستان کرج است که ضرورت فعالیت هرچه بیشتر کانون های فرهنگی هنری مساجد را در زمینه آسیب های اجتماعی می طلبد.

وی با بیان اهمیت بودجه فرهنگی ویژه مساجد این شهر، توضیح داد: در سطح کمالشهر ۲۰ مسجد وجود دارد که از این تعداد ۱۷ مسجد دارای کانون فرهنگی هنری است.

حجت الاسلام شکری، بیان کرد: تخصیص بودجه عمرانی برای بهبود زیرساخت های مساجد استان البرز از جمله اهداف قابل توجه در زمینه ارتقاء کمی و کیفی برنامه های فرهنگی هنری مساجد است.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، خاطرنشان کرد: همیاری و همراهی دستگاه های اجرائی و مسئولان فرهنگی به ویژه ائمه جمعه و جماعات در هر منطقه با کانون های فرهنگی هنری در رشد و بالندگی آن موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.