هیئت اجرایی گروه سرود انقلاب دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد تشکیل شد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان البرز، نشست هماهنگی اجرای سرود هزار نفری کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با حضور جمعی از نمایندگان کانون های فرهنگی هنری مساجد سطح استان البرز با هدف تجمیع نظرات در راستای برپایی هر چه بهتر این آئین برگزار شد.

طی این آئین حجت الاسلام شکری گفت: شهرستان های استان البرز از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار هستند؛ بر این اساس تا کنون چند شهرستان برای برپایی این سرود انقلاب، اعلام آمادگی کرده است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: مقدمات اولیه به منظور برپایی این رویداد فرهنگی و اجتماعی در دستور کار نمایندگان قرار گیرد.

همچنین حجت الاسلام دهقاندار، نماینده کانون های فرهنگی هنری شهر ماهدشت از آمادگی و فراهم بودن زیر ساختار های شهر ماهدشت اشاره کرد و مقرر شد در جلسه ای به همین منظور تشکیل می شود، گزارشی از عملکرد و زیرساختارها و جامع در خصوص اجرای سروده انقلاب را ارائه کند.

حجت الاسلام فراستی، نماینده کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان ساوجبلاغ نیز در این نشست گفت: در شهرستان ساوجبلاغ به واسطه ظرفیت بالایی که ستاد نماز جمعه دارد، همکاری و اهتمام ویژه ای با کانون های مساجد وجود دارد.

به گفته مسئول دفتر امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ شهرستان ساوجبلاغ، مردمان فرهنگی و با اعتقادت مذهبی محکم و بومی در دل خود قرار داده می توانند به تنهایی هزار نفر را جهت اجرای گروه سروده انقلاب در اختیار این برنامه ملی و سراسری قرار دهند.

فراستی آمادگی کامل و  همکاری امام جمعه محترم شهرستان ساوجبلاغ  و کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان ساوجبلاغ را در خصوص فعالیت های فرهنگی و انقلاب را ابراز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.