هیئت اندیشه ورز فرصت هم اندیشی فعالان کانون های مساجد در راستای کارکردهای مسجد طراز اسلامی

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در راستای نشست هیئت اندیشه ورز که  در سالن جلسات ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برگزار شد، گفت: هم اندیشی فعالان مسجدی در هئیت اندیشه ورز گامی برای رسیدن به مسجد طراز اسلامی است.

وی با تاکید بر اهمیت همفکری و هم افزایی در راستای برنامه کانون های فرهنگی هنری مساجد با محوریت مسجد و امام مسجد توضیح داد: مشورت و همفکری امری است که در دین مبین اسلامی نیز بارها بر آن تاکید شده است.

حجت الاسلام شکری خاطرنشان کرد: جوانان بیشترین گروه سنی هستند که در جریان برنامه های فرهنگی هنری مساجد مشارکت دارند به همین منظور در ارائه فکرهای نو پیشتاز هستند.

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در پایان تاکید کرد: نشست های هیئت اندیشه ورز با حضور مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد با هدف بررسی مشکلات، ارائه طرح ها و هم افزایی در جهت برنامه های کانون مسجد ماهانه برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.