پوستر طرح ملی « فهما» در البرز رونمایی شد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، پوستر طرح ملی « فهما» با حضور جمعی از مسئولان  و کارشناسان ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز رونمایی شد.

« حجت الاسلام کاظم شکری» طی رونمایی این طرح گفت: طرح ملی « فهما» به عنوان یکی از طرح های سازماندهی شده و منسجم با هدف ارتقاء سطح فعالیت های فرهنگی هنری مساجد است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: این طرح بسترساز انسجام و وحدت رویه در روند برنامه های موثر و سازنده کانون های فرهنگی هنری مساجد است که با رویکرد کشف استعدادهای فعالان مسجدی اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: انسجام بخشی به روند فعالیت ها از مهمترین رویکردهای اجرای طرح فهما است که با این رویکرد انتظار می رود شاهد دستاوردهای موثری در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی هنری در مساجد استان البرز باشیم.

مسئول فهما استان البرز تصریح کرد: « برنامه محوری» یکی از شروط تخصیص بودجه لازم به فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد است که در این زمینه پس از اجرای طرح فهما شاهد یک تحول برنامه ای در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد بودیم.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز مطرح کرد: اینکه هریک از مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با در نظر گرفتن میزان امتیازهای معین به شرح فعالیت های صورت گرفته در کانون مسجد اقدام کنند یک فرصت برای برآورد کلی فعالیت ها و ارتقاء میزان کمّی و کیفی برنامه ها محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.