چهارمین کرسی تلاوت قرآن در مسجد جامع پیشاهنگی حصارک کرج برگزار شد

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز:« حجت الاسلام جلالوند»  در خصوص برپایی چهارمین محفل انس با قرآن کریم گفت: این آئین همزمان با شام میلاد امام هادی علیه السلام با حضور اقشار مختلف و قاریان بین الملی و استانی برگزار شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری منتظران ولیعصر، افزود: کانون فرهنگی هنری منتظران ولیعصر (عج) میزبان چهارمین کرسی تلاوت قرآن کریم بود، که به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز و مشارکت اتحادیه و موسسات قرآن و عترت استان و خادمیاران رضوی در مسجد جامع ولی عصر پیشاهنگی با حضور قاریان استانی و بین المللی برگزار شد.

وی افزود: به مناسبت سالروز بازگشت آزدگان سرافزار به میهن اسلامی به رسم ادب و احترام یکی از آزادگان محترم که در مراسم حاضر شدند.

به گفته وی، « ناز علی عابدی» یکی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس طی این مراسم تقدیر، تشکر و قدردانی شد و در ادامه هدیه ای به رسم یادبود تقدیم شد.

در ادامه مراسم با مولودی خوانی و مدیحه سرایی مداحین اهل بیت و شادی و سرور و جشن دهه ولایت و امامت و همزمان با شام ولادت امام هادی علیه السلام و با توجه به واقع بزرگ عید غدیر و امامت و ولایت و جایگاه مهم قران و تلاوت آیات آسمانی، در این مراسم برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.