کانون فرهنگی هنری روستایی « قائم آل محمد(ع)» نساء میزبان افتتاحیه اوقات فراغت کشوری

اخبار تصویری اخبار کانون‌ها اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، یکی از ویژه برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد ، بهره مندی از ظرفیت فرصت های ایام اوقات فراغت با محوریت مساجد است.
در این راستا، استان البرز به عنوان معین پایتخت با وجود فعالیت بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی مسجد از ظرفیت میزبانی جشنواره افتتاحیه اوقات فراغت برخوردار است.
به همین منظور حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از عملکرد و ظرفیت های کانون های فرهنگی هنری روستایی بخش آسارا و روستای نساء بازدید به عمل آورد.
وی در این خصوص مطرح کرد: شاخص های فرهنگی، هنری و گردشگری این منطقه ظرفیت برپایی آئین افتتاحیه اوقات فراغت کشوری به میزبانی استان البرز را دارد.
این مدیر مسجد با تاکید بر اهمیت جایگاه کانون های مساجد در بهینه سازی اوقات فراغت، عنوان کرد: طی این سفر از سه روستای آدران، پل خواب و نساء بازدید به عمل آمد.
وی توضیح داد: بنابر امکانات و پتانسیل های و ظرفیت های موجود، کانون فرهنگی هنری قائم آل محمد(ع) در روستای نساء به عنوان کانون پیشنهادی به ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.