کانون فرهنگی هنری معرفت در قاب برنامه تلوزیونی بچه های مسجد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

کانون فرهنگی هنری معرفت واقع در مسجد امام جعفر صادق(علیه السلام) کرج همزمان با سالروز جهانی مسجد در برنامه تلوزیونی بچه های مسجد از شبکه ۲ صدا و سیما معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون ای فرهنگی هنری مساجد استان البرز، کانون فرهنگی هنری معرف در مسجد امام جعفر صادق(علیه السلام) از جمله مساجد محوری استان البرز در شهر کرج است.

توجه ویژه به برنامه های فرهنگی هنری و مناسبتی همچنین همراهی با دستگاه های اجرایی به منظور برپایی همایش ها و نشست ها از دیگر ویژگی هایی است که همواره این کانون فرهنگی هنری مسجد را شاخص کرده است.

برنامه تلوزیونی بچه های مسجد نیز که مدتی است با رویکرد توجه به احیاء مساجد از شبکه ۲ صدا و سیما پخش می شود، همزمان با سالروز جهانی مسجد، کانون فرهنگی هنری معرفت در مسجد امام جعفر صادق(علیه السلام) را معرفی کرد.
طی این برنامه حجت الاسلام کریمی، امام و مدیر مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) کارکرد کانون های فرهنگی هنری را در بحث ارتقاء فعالیت های مسجد با اهمیت خواند و گفت: فعالیت های کانون فرهنگی هنری معرفت یکی از دلائل و زمینه های احیاء این مسجد در منطقه است.

مدیر مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) با تاکید بر اهمیت فعالیت نوجوانان و جوانان در پیشبرد اهداف فرهنگی اسلامی مطرح کرد: نوجوانان و جوانان مسجدی با باور به روحیه ایثار و از خودگذشتگی همواره در تمام عرصه های علمی، فرهنگی، هنری و … پیشتاز هستند.

دهقان، مدیر کانون فرهنگی هنری معرفت نیز در این رابطه توضیح داد: کتاب و کتابخوانی شاخصه فعالیت های فرهنگی هنری کانون معرفت است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های اساسی فعالان کانون فرهنگی مسجد امام جعفر صادق (علیه السلام) ارتقاء و احیاء کارکردهای مسجد بر مبنای مسجد طراز اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.