کانون های فرهنگی مساجد البرز ۱۰۷ هزار امتیاز در سامانه فهما کسب کرده اند

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، «حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست شورای اداری که شنبه (۱۶ آذر) با محوریت اقدامات انجام شده و برگزاری نشست های فهما و بازدید و سروسامان دادن به کانون های فرهنگی هنری در طول یک هفته گذشته انجام شد گفت: تلاش های کارشناسان در زمینه ثبت فعالیت ها در سامانه فهما قابل تقدیر است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری با اشاره به اینکه کمتر از ۴۰ رو تا انتخاب پایتخت فرهنگی زمان باقی مانده است، مطرح کرد: ضروری است که تمامی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز نسبت به زمان بندی معین ثبت فعالیت ها دقت نظر داشته باشند چرا که این مدت تمدید نخواهد شد.

حجت الاسلام کاظم شکری افزود: از کارشناسان و همکاران ستاد خواهشمندم که در خصوص ثبت و بازدید از کانون های فرهنگی هنری دید استانی داشته باشند، طوری نباشد به یک منطقه یا شهرستان نگاه کنیم و دیگر مناطق را از دست بدهیم.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: آمار کسب امتیازات کل استان البرز تا تاریخ  ۱۴ آذرماه سال جاری که در سامانه بچه های مسجد از سوی کانون ها ثبت شده ۱۰۷ هزار امتیاز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.