کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز میزبان مشاوران حقوقی کانون وکلای دادگستری هستند

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: « حجت الاسلام کاظم شکری»  در خصوص برپایی دوره مشاوره حقوقی رایگان با اهتمام کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، گفت: مشاوره حقوقی رایگان در سطح مساجد البرز با میزبانی کانون های فرهنگی هنری مساجد با رویکرد پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار می شود.

مدیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: در جریان اجرای این طرح فعالان مسجدی با اهتمام مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد از متقاضیان حضور در این مشاوره های حقوقی را انجام می دهند و شرائط اولیه آن را از لحاظ موقعیت زمانی و مکانی فراهم می کنند.

وی با بیان این مطلب که در سال گذشته این طرح با همکاری دادگستری استان البرز اجرا شد و سال جاری نیز به تعاقب سال قبل برگزار می شود، توضیح داد: همکاری و همراهی کانون وکلای دادگستری استان البرز در معرفی و اعزام مشاوران حقوقی که از وکلای درجه یک و شاخص استان هستند از جمله محورهای اصلی برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام شکری تصریح کرد: همکاری و همراهی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در تحقق جریان طرح اعزام مشاور رایگان حقوقی به مساجد در شاخصه ارزیابی فعالیت کانون ها در سامانه بچه های مسجدی محاسبه و اعمال می شود.

گفتنی است، فعالان مسجدی و کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برای هماهنگی حضور مشاوران حقوقی دادگستری می توانند با دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تماس حاصل بفرمایند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.