کانون های فرهنگی هنری مساجد سهم ویژه ای در ارتقاء سطح مهارت های فنی و حرفه ای دارند

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، تقی غیاثی تبار، مدیرکل سازمان فنی و حرفه ای استان البرز در نشست هماهنگی و هم اندیشی در خصوص تفاهم نامه همکاری با دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در دفتر این اداره کل برگزار شد، گفت: کانون فرهنگی هنری مساجد از پتانسیل بسیار بالایی در جریان فرهنگی و آموزشی دارد.
غیاثی تبار ادامه داد: سقف اداره کل فنی و حرفه ای در راستای برنامه های فرهنگی آموزشی با یک مشخصه معین همراه است که طی این جریان انتظار می رود با هماهنگ های به عمل آمده با امور رسیدگی به مساجد و همراهی کانون های فرهنگی هنری مساجد و دیگر ارگان های مرتبط شاهد ایجاد یک جریان آموزشی فرهنگی دینی باشیم.
در ادامه بیان کرد: توسعه آموزش ها با محوریت مساجد و با استفاده از قابلیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد، گامی در راستای توسعه و پیشرفت جامعه اسلامی است.
آموزش های فنی و حرفه ای از برنامه های اصلی آموزش مهارتی در کانون های مساجد است
حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز نیز در این نشست با برشمردن ظرفیت های کانون های فرهنگی مساجد مطرح کرد: برگزاری دوره های آموزشی از قبیل سازه های ماکارانی و رباتیک از جمله دوره های موفقی بوده که در سال های اخیر در کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار شده است.
وی با بین این مهم که کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای از قبیل سازه های ماکارانی و رباتیک توانسته است برای استان رتبه های کشوری را به همراه داشته باشد، بیان کرد: موفقیت های چشمگیر افراد آموزش دیده در این دوره های آموزشی در کانون مسجد در قالب رتبه های برتر کشوری بارها دیده شده است.
مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: آموزش های فنی و حرفه ای از برنامه های اصلی آموزش مهارتی در کانون های مساجد است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.