کتاب « شهید علی تمامزاده» با همت کانون فرهنگی شهید آقایی رونمایی می شود

اخبار تصویری اخبار کانون‌ها اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: علی شریعتی در خصوص هفته کتاب و کتابخوانی گفت: رویکرد کتابخانه های عمومی مساجد، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

مدیرکانون فرهنگی هنری شهید آقایی کرج افزود: در هفته کتاب و کتابخوانی بنابر مکاتبه ای که با مدیرنهاد کتابخانه های استان البرز صورت می پذیرد، امکان استفاده از کتابخانه های سطح استان برای ۵۰ نفر از فعالان فرهنگی هنری اعضاء کتابخوان مسجد فراهم می شود.
مدیرکتابخانه شهید آقایی توضیح داد: تا کنون سه جلد کتاب نوشته ام که نخستین آن خروش معصومانه کوثر در خصوص ابعاد شخصیتی و سیره حضرت زهرا سلام الله علیها است که به چاپ سوم رسیده است.

شریعتی مطرح کرد: کتاب آثار تربیتی و اخلاقی نماز ویژه نوجوانان و جوانان و کتاب سومی که نوشته ام در خصوص نام حضرت مهدی(عج) در آیات و روایات» در قالب تخصصی در ۳ هزار و ۵۰۰ جلد در کتابخانه های سراسر کشور توزیع شده است.

این نویسنده با اشاره به محوریت مسابقات کتاب و کتابخوانی در مسجد حضرت باب الحوائج (ع) بیان کرد: کتاب « یک قمقمه دریا» با محوریت تبیین شخصیت جایگاه امام رضا(ع) و کتاب «حجاب» اثر شهید مطهری همچنین کتاب « محرم و نامحرم » آیت الله مشکینی که در حدود ۳ هزار جلد خریداری شد، به منظور مسابقات کتابخوانی از طرف این نهاد کتابخانه عمومی مساجد بهره برداری شد.

در پایان این مدیر کتابخانه مسجد ادامه داد: کتابی نیز در خصوص مقام و جایگاه شهید علی تمامزاده در حال انجام است که در این راستا، اسناد و اطلاعات لازم در حال جمع آوری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.