گزارش عملکرد یکساله کانون های فرهنگی هنری شهر ماهدشت به امام جمعه محترم دکتر عظیم زاده

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز حجت الاسلام کاظم شکری به همراه تیم کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با امام جمعه شهر ماهدشت دیدار کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در این دیدار و نشست صمیمی گزارشی از عملکرد و فعالیت انجام شده در طول یکسال اخیر که با ایشان دیدار داشتند ارائه نمود.

شکری گفت:ما اولین باری که خدمت شما رسیدیم اوضاع کانون های فرهنگی مناسب و در خور و حتی تعطیل بودند و حضرت عالی فرمودید که تنها یک کانون فعال است که آن هم خود شخص و مدیرآن فعالیت دارد.

وی اضافه کرد: الان که ما کمتر از یکسال خدمت شما رسیده ایم تعدادهشت کانون فعال داریم و یکی از کانون ها نزدیک ۶هزار امتیار در سامانه بچه های مسجد امتیاز کسب نموده است.

وی گفت: ما در شهر ماهدشت یک کانون فعال داشتیم ولی در حال حاضر این تعداد هشت برابر شده است و طی جلسه ای که داریم انشاالله پانزده کانونی که ما برای آنها خدمت رسانی مینماییم را احیا خواهیم کرد.

حجت الاسلام دکتر…ِ امام جمعه محترم شهر ماهدشت در این نشست ضمن خدا قوت و تقدیر و تشکر گفت: مادر هر مقامی که هستیم طوری خدمت کنیم که مردم و جامعه به سمت رشد و پیشرفت و تعالی حرکت کنند و بستر استفاده از امکانات برای همگان میسر شود.

امام جمعه شهر ماهدشت ادامه داد: من و شما وظیفه داریم تمام طیف جامعه و مردم را تحت برخوداری و جذب حداکثری جهت فعالیت های فرهنگی هنری هم تربیت و هم اینکه پوشش بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.