یازدهمین دوره مسابقات فوتسال بچه های مسجد البرز برگزار می شود

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: « حجت الاسلام کاظم شکری» در خصوص برپایی آئین مسابقات فوتبال در کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: این دوره از مسابقات با هدف رونق برنامه های اوقات فراغت در میان فعالان مسجدی برگزار می شود.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد البرز، افزود:  یازدهمین دوره مسابقات فوتسال کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی چهارشنبه ۱۶مرداد اجرا می شود.

وی توضیح داد: این دوره از مسابقات در گروه سنی نوجوان و جوان برگزار می شود که تا به امروزه ۵۰ کانون برتر ثبت نام کرده اند.

وی مطرح کرد: طی این مسابقات شهرداری محمد شهر و بانک قرض الحسنه رسالت حضور دارند و بر اساس گروه بندی از هر گروه به نفرات برتر در مراسمی تقدیر و تشکر و هدایایی نفیس اهدا خواهد شد.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با بیان این مطلب که این دوره مسابقات با همکاری و مشارکت کانون ها  و ستاد هماهنگی نظارت و هماهنگی بر کانون های مساجد برگزار می شود، توضیح داد: هدف این طرح، نیرو بخشی، نشاط و ترویج، وزرش و همکاری و هماهنگی و طروات بخشید به اعضای کانون های فرهنگی هنری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.